Відгуки наших клієнтів

Наталія
Користувач сервісу
Протягом року використовуємо платформу для проведення вебінарів. Інтерфейс та можливості платформи відповідають нашим очікуванням та прийнятні для такого формату навчання. Всі технічні питання вирішуються оперативно, на кожний запит отримана кваліфікована відповідь! Вигідні умови співпраці – запорука успіху. Плануємо продовжувати співпрацю та розвивати цей напрямок у навчанні. Вебінари – це здорово!
Наталія Климова
Менеджер комунікацій ЄДНАННЯ
У вас прекрасний клієнтський сервіс. Ви завжди на зв’язку, навіть коли не можна дозвонитися – ви завжди перезвонюєте. Діма – просто пуська;) Він витягав мені з серверу вебінари, які я забувала ставити на запис, а значить він мій особистий герой;)) Ну і взагалі, я знаю, що якщо у мене будуть не дай бог якість проблеми – ви завжди зробите все можливе, щоб допомогти і якось все вирішити. Тому власне ми і з вами;))
Соловьйов Ю.А.
Керівник Центру додаткової професійної освіти
У роботі з вашим сервісом все влаштовує, ціна – якість. Опис доступний, у роботі не виникало ніяких перешкод, технічна підтримка завжди підказує та допомагає. Оперативно вирішуються усі питання. Єдине, у минулий раз забули активувати доступ на вебінар, хоча рахунок було сплачено наперед. Але це робочі моменти, які мабуть трапляються у всіх.
Марія Маркова
CEO&Co-Founder
Я дуже задоволена співпрацею з вами. Мені подобається ваша клієнтоорієнтованість, прийнятні розцінки, зручний та зрозумілий інтерфейс сайту. Технічна підтримка завжди оперативно вирішує питання та проблеми (вони бувають дуже рідко, зазвичай залежать від якості інтернету) які виникли. Головні якості вашої компанії, які мені імпонують – клієнтоорієнтованість та оперативність. З мінусів обумовлю неможливість завантажувати файли з презентації у форматах кращої якості, ніж png.
Сибиряк Максим Дмитрийович
«Альфа-плюс»
Вебінари - річ відмінна! Якщо ви вважаєте себе спеціалістом в одній із галузей, можете організувати свій власний платний вебінар, запросити учасників та відповідно непогано заробити, поділившись у ході проведення онлайн-вебінару своїми знаннями. Вдосконалюючись у проведенні вебінарів, з часом зможете підвищити віртість своїх послуг або проводити індивідуальні тренінги в оналйн-режимі. Я сам раніше займався проведенням вебінарів для своєї команди у мережевому бізнесі, саме тому я знаю, про що кажу. Щоб залучити максимальну кількість учасників, подбайте про принадну тему та цікаву програму вебінару. Люди йдуть на такі заходи за унікальними знаннями, нікого не цікавить переказ якої-небудь статті або книги.
Олександр
бізнес-тренер
Я — викладач зі стажем та знаю, що таємниця успішного вебінару полягає у ретельній підготовці. Увесь матеріал, який Ви бажаєте піднести слухачам повинен бути чітко структурований. Ваше завдання – не тільки зібрати людей на конкретний вебінар, але й зробити так, щоб люди повернулись до вас знову, бо Ви ж проводите не останній вебінар. Вам потрібно зацікавити. Не бійтеся, проводьте вебінари – це не складно. Це змушує розвиватися самого тьютера. За моїм спостереженням, на вебінари записуються ті, хто дійсно бажає навчитися. А на оффлайн-семінари приходять за спілкуванням, так би мовити, за компанію. Саме тому на вебінарі збирається вимоглива публіка, яка змушує відповідати, дивувати та захоплювати своєю розповіддю.
Сергій Миколайович
користувач сервісу
Вже протягом кількох місяців я використовую вебінари для проведення корпоративних нарад. Більше немає необхідності збирати весь колектив в одному офісі, відривати співробітників від роботи – ми призначаємо час та підключаємося. У рамках вебінару можна обговорити усі робочі питання, озвучити звіти, статистику, поставити нові завдання – словом, ніяких обмежень.
Ковалева Ольга Іванівна
психолог
Вебінари стали для мене зручним приводом змінити рід діяльності. Я працювала шкільним психологом, але завжди відчувала, що для мене цього недостатньо. Мій багаж знань по психології весь час збільшувався, в мене були результати численних спостережень, експериментів, тестів, якими я хотіла би поділитись. Я хотіла проводити тренінги по психології, викладати основи психології , навчати людей справлятися з труднощами, комплексами і т.д. Але я не знала, з чого розпочати – необхідно було шукати приміщення для тренінгів, аудиторію, бажаючу платити за участь в них. А потім потрапив на очі майданчик etutorium.com.ua. Ідея проводити тренінги онлйн позбавила мене від страху та невдач, тож я ризикнула. У результаті змінила роботу, і тепер з успіхом проводжу онлайн-тренінги, семінари та заняття.
© eTutorium 2014- 2021 Всі права захищені