Вебінари онлайн на eTutorium Webinar

Платформа eTutorium — це багатофункціональне мультимедійне рішення для проведення вебінарів, онлайн-презентацій, нарад, інтернет-конференцій, онлайн-тренінгів, онлайн-курсів та інших форм дистанційного навчання та ділового спілкування.

Идеальная территория для Вашего онлайн-мероприятия

Бездоганний майданчик для Вашого онлайн-заходу

В одному продукті ми автоматизували найновіші сучасні функціональні та технологічні рішення, щоб Ви змогли передати досвід та знання вашим клієнтам у максимально зручному форматі.

У Вашому розпорядженні потужний функціонал для проведення вебінарів, гнучка тарифікація, зручний інтерфейс, кваліфікована сервісна підтримка та багато інших унікальних можливостей.

Дивитися функціонал

Головне багатство платформи -
це люди!

Успішні проекти не створюються наодинці і платформа eTutorium – це результат праці цілої команди талановитих геніїв-майстрів своєї справи.

Саме ці люди вкладають всі свої сили у вдосконалення сервісу та працюють над тим, щоб зробити Ваш результат максимально високим!

Главное богатство платформы — это люди!

Використовуйте переваги платформи для досягнення вашої мети:

eTutorium для обучения

ДЛЯ НАВЧАННЯ

Унікальна можливість проводити ефективні вебінари та онлайн- тренінги з будь-якого куточку світу. Діліться своїми знаннями, завойовуйте увагу сотень потенційних клієнтів та ставайте затребуваним тьютером!

eTutorium для продаж

ДЛЯ ПРОДАЖУ

Проводьте онлайн-презентації своїх товарів, послуг та розширюйте тим самим клієнтську базу та географію продажу. Підвищуйте пізнаваність бренду за допомогою промо-вебінарів та відео- консультацій, де ви зможете ознайомити потенційних покупців з якістю та перевагами вашої продукції.

eTutorium для продаж

ДЛЯ КОРПОРАТИВНОГО СЕКТОРУ

Проводьте онлайн зустрічі з- бізнес-партнерами, відеонаради та конференції між філіалами, тренінги по корпоративному навчанню співробітників.

Платформа eTutorium

Скористайтесь майданчиком eTutorium
та Ваші онлайн-заходи відбудуться на першокласному рівні.

Зараз Вам доступний безкоштовний демонстраційний доступ.
Тут ви зможете познайомитись з платформою та впевнитись у якості нашого сервісу.

Спробувати безкоштовно
© eTutorium 2014- 2016 Всі права захищені