Про проект eTutorium

eTutorium - проект, народжений із досвіду e-learning бізнесу.

У 2008 році

Ми стартували як розробники та ведучі вебінарів, а також онлайн-курсі для бухгалтерів та фінансових спеціалістів. Через рік ми зрозуміли, що для успішного проведення e-learning бізнесу нам потрібний свій, більш досконалий майданчик для онлайн-тренінгів та курсів. Тож ми її створили, забезпечивши необхідним нам функціоналом та технічними показниками. При цьому ми активно просували нашу розробку на ринці онлайн-освіти та удосконалювали її, виходячи із потреб тьютерів рунету.

2015 рік

Став для нас роком нового старту. Ми запустили проект eTutorium, який обєднав у себе оновлений багатофункціональний майданчик eTutorium Webinar та eTutorium Academy – Академію професійних та затребуваних тьютерів.

Ми добре знаємо специфіку онлайн-навчання, оскільки «варимося» у цьому з 2008 року. Ми знаємо, що виступ перед «живою» аудиторією у корні відрізняється від виступів перед камерою. Ми постійно навчаємо та вдосконалюємо наших онлайн-тренерів. Ми домоглись високих успіхів у будуванні власної системи e-learning бізнесу. І тепер ми бажаємо поділитися власним досвідом з вами.


eTutorium
С чого все починалося?

2008 год Запуск проекта Финансовая Академия «Актив»

Створення власного
майданчика вебінарів.

Жодна платформа на той момент не вирішувала всіх задач, які стояли перед нашою системою онлайн-навчання. Саме тому ми створили свій власний функціональний майданчик вебінарів Webinary.biz.


2010 год Выход на рынок e-learning бизнеса

Запуск проекту eTutorium

Проект об’єднав у собі оновлений майданчик для вебінарів eTutorium Webinar та eTutorium Academy – Академію тьютерів, де ми ділимося своїм досвідом та знаннями в оналйн-навчанні.

Запуск проекту
Фінансова академія «Актив»»

Розробка та проведення онлайн-курсів та вебінарів для бухгалтерів та фінансових спеціалістів.

1 500+
проведенних вебінарів

20
практичних онлайн-курсів

2 500+
випускників щорічно

2009 год Создание собственной площадки вебинаров

Вихід на ринок
e-learning бизнесу

Ми проаналізували потреби e-learning ринку та зрозуміли, що над майданчик стане відмінним рішенням для онлайн-тьютерів рунету. На сьогоднішній день на майданчику відбувається понад 1500 вебінарів щомісячно.

2015 год Запуск проекта eTutorium

НАША КОМАНДА

Команда eTutorium — це команда сильних та стрімких супергероїв, покликаних нести руйнування у світ нудних вебінарів, звук у яких пропадає та зображення, яке «зависає». Ми регулярно рятуємо планету тьютерів від технічних негаразд, байдужості публіки та проливаємо світло на таємниці будування успішної e-learning системи.

© eTutorium 2014- 2016 Всі права захищені